web analytics
Tłumaczenia - j. niemieckiego w Gdyni i Trójmieście

Tłumaczenia w Gdyni

Profesjonalne i szybkie tłumaczenia 6 języków w Gdyni

Nasze Biuro współpracuje z wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą tłumaczy, którzy są absolwentami filologii germańskiej. Każdy tłumacz - oprócz doskonałej znajomości języka - specjalizuje się w określonej dziedzinie przemysłu lub medycyny. Powierzając nam tekst do tłumaczenia mogą być Państwo pewni, że trafił on w ręce specjalisty, który dokona należytego przekładu, a więc zastosuje zasady gramatyki oraz użyje fachowej terminologii jeśli wymaga wymaga tego przekład. Po przetłumaczeniu tekst sprawdzany jest przez drugiego tłumacza. Do Klienta odsyłamy w ustalonym terminie tłumaczenie najwyższej jakości. Nasze Biuro dzięki dokładności i rzetelnie wykonywanym przekładom zdobyło uznanie firm nie tylko z całego kraju, lecz także Niemiec. W ten sposób każdego dnia przybywa nam kolejnych zadowolonych klientów.

Tłumaczymy:
CV, umowy o pracę, listy motywacyjne,
wnioski o przyznanie obywatelstwa (jeśli nie wymagają uwierzytelnienia),
wnioski o przyznanie sprzętu rehabilitacyjnego,
wypisy ze szpitala,
karty chorób,
wyniki badań lekarskich z zakresu onkologii, neurologii, gastroenterologii,
artykuły z zakresu weterynarii,
treść stron www, foldery reklamowe, etykiety,
katalogi branżowe z następujących dziedzin przemysłu: spożywczy, maszynowy, obuwniczy, tekstylny, odzieżowy, sanitarny, meblowy.
materiały szkoleniowe,
korespondencję handlową,
korespondencję biurową,
specyfikacje techniczne, karty gwarancyjne,
instrukcję obsługi maszyn, sprzętu AGD
dokumenty o zakupie towarów i usług,
artykuły popularno - naukowe zakresu reklamy, medycyny, biznesu, historii, religii.

Zapraszamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego. Wycena powierzonych nam tekstów jest darmowa. Zlecenia przyjmujemy w formacie pdf, excel, doc, skanów dobrej jakości.

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.